JAK PRZEBIEGA PROCES PRODUKTÓW NA ZAMÓWIENIE

 

BIŻUTERIA

Biżuteria z zakładki " Na zamówienie" powstała specjalnie dla Was, ponieważ często dostawałyśmy zapytania o produkty, których nie było już w sklepie. Dlatego przez cały czas możecie składać zamówienia, a my wykonamy te biżuterię ponownie dla Was. 

 

Na wykonanie takiego zamówienia potrzebujemy około 5-10 dni roboczych, wszystko uzależnione jest od ilości zamówień oraz dostępności kamieni. Zazwyczaj jednak udaje się nam zrealizować i wykonać biżuterię dużo szybciej.

ŚWIECE

Naturalna świeca z wosku sojowego oraz z oleju konopnego o wyjątkowym orientalnym zapachu paczuli.

BEZ PARAFINY i innych substancji ropopochodnych. Podczas jej spalania nie wydzielają się żadne toksyczne substancje. Bezpieczna dla alergików. Świeca konopna może być stosowana do masażu ciała! 

Świece są zamawiane do naszego sklepu na życzenie i po zamówieniu przez Was, dlatego na zamówienie świecy czeka się ok. 5 dni roboczych.

TORBA

Torbę zaczynam wykonywać w momencie złożenia i opłacenia zamówienia. Czas realizacji to około 14 dni (wszystko zależy od ilości zamówień). Torebkę szydełkuje we Włoszech, gdzie obecnie przebywam i wysyłam zbiorczą paczkę do Polski do biura, gdzie są pakowane i wysyłane bezpośrednio do Ciebie. O całym procesie będę Cię informować na bieżąco, abyś miała pełną świadomość tego co dzieje się z Twoim zamówieniem.