• Kisskin Blog

Jak łączyć ze sobą naszyjniki?

Czy naszyjniki i chokery można ze sobą łączyć? A jeśli tak, to w jaki sposób, żeby całość nie wyglądała chaotycznie?


Chokery - to hit tego roku 2020

Chokery to absolutny hit tego sezonu! Jakiś czas temu kojarzyły się głównie z aksamitkami, rzemykami wiązanymi na szyi na kokardę albo dekoracyjnymi „sprężynkami” z tworzywa sztucznego. Dziś po latach 90. pozostało tylko wspomnienie, a chokery stały się zdecydowanie bardziej wysublimowane, eleganckie, luksusowe. Wykonane ze złota czy srebra, dekorowane przywieszkami o ciekawych kształtach, pełnią rolę pełnoprawnego dodatku do stylizacji na dzień i na wieczór. 


Teraz cholery złote i srebrne, które kupisz na przykład w naszym sklepie, nosi się nie tylko solo, ale w połączeniu z naszyjnikami.Chokery i naszyjniki - duet, który robi wrażenie!

Chokery możesz śmiało łączyć z naszyjnikami w ciekawe, wielowymiarowe kompozycje. Na początek warto przetestować najprostszą wersję, która sprawdzi się nawet w przypadku tych osób, które stawiają pierwsze kroki w samodzielnych wymyślaniu ciekawych stylizacji. Wystarczy zestawić krótki naszyjnik choker z pojedynczym, długim złotym łańcuszkiem, który kończy się na linii biustu. Udany i niezwykle efektowny zestaw stworzysz też, łącząc choker złoty z subtelnym naszyjnikiem typu krawatka. Dla bardziej zaawansowanych fashionistek proponujemy zestawienie chokerów z kilkoma naszyjnikami celebrytkami, które różnią się kształtami przywieszek.


Taka biżuteria to genialny patent na dodanie prostej sukience wieczorowego charakteru czy urozmaicenie codziennego outfitu. 


Naszyjniki absolutnie nie muszą być tej samej długości. Świetnie wygląda kompozycja ułożona kaskadowo, od chokera znajdującego się najbliżej szyi, przez nieco dłuższe złote łańcuszki po  całkiem długie celebrytki. Tak dobraną biżuterię z pewnością nieraz widziałaś na Instagramie!

Naszyjniki i chokery można nosić w ciekawych kompozycjach, które sprawdzą się nie tylko w połączeniu z sukienkami boho.


Zajrzyj do naszego sklepu jubilerskiego po najmodniejsze naszyjniki chokery i celebrytki na złotych łańcuszkach, a potem… miksuj je i zestawiaj do woli!
Join us and don't miss special occasions

Bezpieczna płatność - darmowa wysyłka od 300PLN

  • Facebook - Czarny Krąg
  • Instagram - Czarny Krąg
  • Pinterest - Czarny Krąg

Płatność

lub przelewem

SYLWIA WŁODARCZYK DESIGN

Biuro- adres do korespondencji: Jugosłowiańska 15a/25 | 03-984 Warszawa | woj. mazowieckie | kontakt@kisskin.pl | NIP: 1132455749

©2018 by Kisskin.